archiv aktualit

Mistři Evropy 2017 – Makedonie, Prilep

V Klánovicích máme mistry Evropy!
Letošního ročníku mistrovství Evropy juniorů v leteckém modelářství se zúčastnili za Českou republiku dva reprezentanti z našeho klubu. V kategorii F1B soutěžili Anna Fišerová a Martin Fišera, družstvo doplnil Petr Drobisz z MK Ostrava. Všichni tři úspěšně hájili barvy České republiky, Klánovic i Ostravy v daleké Makedonii 23.-29.7.2017 v konkurenci 17 států z celé Evropy. V soutěži družstev obsadili naši reprezentanti senzační 1.místo a stali se mistry Evropy, v jednotlivcích obsadil Petr Drobisz 6. místo, Anna Fišerová 7. místo a Martin Fišera 13.místo.
Reprezentační výjezd byl finančně podpořen městskou částí Praha Klánovice, firmou Lacnea, a.s. a Zelený domov s.r.o.

Skvělý výsledek klánovického družstva juniorů na ME v Rumunsku

Tři klánovičtí modeláři  (Ondra Dvořák, Kateřina Fišerová a Martin Fišera) reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy v kategorii F1B. Mistrovství Evropy juniorů se konalo 10.-16.8. 2015 na rozlehlých pastvinách nedaleko rumunského města Salonta. V konkurenci 16 států, mezi nimiž byly i početné týmy Německa, Ruska, Francie a další, obsadili krásné 6.místo v hodnocení družstvech. Celou reportáž ze závodů najdete zde.

Mistrovství Evropy juniorů 2015 – Rumunsko Salonta

Skvělá zpráva pro modelářský klub Klánovice. Na letošní ročník mistrovství Evropy juniorů v leteckém modelářství jsou delegováni za Českou republiku tři reprezentanti z našich řad. V kategorii F1 B budou soutěžit Ondra Dvořák, Kačka Fišerová a Martin Fišera. Všichni tři budou hájit barvy České republiky i Klánovic v dalekém Rumunsku 10.-16.8.2015.
Držíme jim palce, aby se v silné evropské konkurenci neztratili.